TV Elektronik Fabiny

Skúsenosti a odborný potenciál

Vzhľadom k našej histórii máme množstvo skúseností a spokojných zákazníkov. Neustály vývoj techniky a elektroniky, ktorý napreduje míľovými krokmi, núti užívateľov, aby sa prispôsobovali novinkám na trhu a my nie sme výnimkou.

Dnes už svojim klientom môžeme ponúknuť oveľa viac kvalitných služieb. Patria medzi ne aj dodávka, montáž anténnej a satelitnej techniky, spotrebnej techniky, telekomunikačných zariadení a oprava a údržba spoločných TV antén.

V našej prevádzke je možné zakúpiť elektroinštalačný materiál, lampy a svietidlá, zvukové a obrazové nosiče, vrátane príslušenstva, bielu a čiernu techniku a mnoho iného.

Našim cieľom je predávať a zabezpečovať len spoľahlivé kvalitné výrobky, aby Vaša spokojnosť bola našou odmenou.

Naše služby chceme neustále rozširovať a prinášať Vám vždy aktuálne novinky a technógie.História

Pod názvom TV-Elektronik Fabiny, pôsobí firma od roku 1991, ale v povedomí zákazníkov ako montáž,oprava a udržba elektronických zariadení. Firma si v silnej konkurencii predajcov  a servisov ,vybudovala dobré meno hlavne vďaka kvalitne prevedenej práci a primeranej cene a kvalite nami predávaneho tovaru.

Počas dlhoročného pôsobenia na trhu je naša firma známa hlavne ako predajca a servis elektroniky a satelitnej techniky. Hlavný dôraz je kladený na kvalitu našich produktov a služieb s čím neodmysliteľne súvisi aj pravidelne zaškolovanie našich pracovníkov.

K uspokojeniu zákazníka v nemalej miere prispieva aj komplexnosť našich služieb ako je: poradenstvo, predaj,montáž a servis spotrebnej elektroniky.